VERSLO TEISĖS GERIAUSIEJI - ATEITIES VERSLUI

Transportas

BITA LAW ekspertai suteiks Jums teisinę pagalbą transporto ir transporto infrastruktūros teisės bei verslo klausimais.

 

Transporto teisinės paslaugos teikiamos visuose paslaugos realizavimo etapuose. Konsultuojame transporto priemonių pirkimo-pardavimo, įsigijimo finansavimo ir įkeitimo, registravimo klausimais. Patariame frachtavimo ir laivų arešto klausimais, sprendžiame su prekių vežimu jūra susijusias pretenzijas. Taip pat teikiame sausumos transporto teisės konsultacijas: rengiame vežimo, ekspedijavimo, krovos, agentavimo, sandėliavimo ir kitas sutartis, atstovaujame klientų interesams muitinėje ir kitose valstybės institucijose, rengiame teisines išvadas dėl vežėjo civilinės atsakomybės taikymo, krovinio sulaikymo, ekspeditoriaus regresinių reikalavimų ar draudiminių ginčų.

 

Bendras transporto veiklos teisinis aptarnavimas (reguliacinių ir verslo rizikų valdymas, teisinės dokumentacijos parengimas, konsultacijos, teisinių išvadų teikimas ir kt.).

 

Mūsų komanda suteiks pagalbą dėl prekių konfiskavimo, arešto, ekonominių sankcijų, administracinės ir baudžiamosios atsakomybės įmonėms, jų vadovams ar darbuotojams galimo taikymo.

D.B..jpg

Dovilė Bučiutė

El. paštas:info@bitalaw.eu
Telefonas:+370 5 2603321
Mobilusis:+370 620 79591