VERSLO TEISĖS GERIAUSIEJI - ATEITIES VERSLUI

Karjera

Jei Jums artimos mūsų vertybės ir požiūris – kviečiame tapti BITA LAW dalimi

 

Esate patyręs teisininkas, dirbantis įmonėje arba institucijoje? Specializuojatės konkrečiose teisės srityse? Profesinis meistriškumas, atvirumas naujovėms bei stiprus atsakomybės jausmas Jums yra standartas? Tuomet siūlome galimybę prisijungti prie BITA LAW kompetencijų platformos ekspertų.

BITA LAW turėsite galimybę panaudoti savo kompetenciją, teikiant paslaugas klientams kartu su geriausiais savo srities specialistais, ir šalia esamos profesinės veiklos – papildomai tobulėjant dinamiškoje bei motyvuojančioje aplinkoje.

 

Esate patyręs verslo konsultantas, auditorius, finansų ir/ar mokesčių profesionalas? Suprantate verslo bendruomenės poreikius nuolat besikeičiančioje aplinkoje? Tuomet siūlome galimybę prisijungti prie profesionalų, bendradarbiaujančių su BITA LAW kompetencijų platforma.

Esant klientų poreikiui, BITA LAW sudarys Jums galimybę kartu su geriausiais savo srities specialistais teikti aukščiausio standarto paslaugas, papildomai tobulėjant motyvuojančioje aplinkoje.

 

Užpildžius paraišką.doc prašome siųsti ją adresu info@bitalaw.eu. Visos paraiškos bus nagrinėjamos užtikrinant visišką konfidencialumą.

 

Taip pat kviečiame paraiškas teikti ir savo karjerą pradedančius, atsakingumo bei motyvacijos nestokojančius teisininkus, siekančius atskleisti savo talentus ir ateityje tapti geriausiais.