VERSLO TEISĖS GERIAUSIEJI - ATEITIES VERSLUI

IT, žiniasklaida ir komunikacijos

BITA LAW ekspertai konsultuoja klientus visais informacinių technologijų teisės aspektais, teikia teisinę pagalbą formuojant, kontroliuojant elektroninio verslo sprendimus. Teikia kvalifikuotą pagalbą e-parašo, standartinės elektroninės prekybos (on-line) ir elektroninių pranešimų teisiniais klausimais.

 

Konsultuojame IT, intelektinės nuosavybės, debesų kompiuterijos, programinės įrangos plėtros, licencijavimo ir kitais susijusiais klausimais, tiek kasdienėje veikloje tiek ir vykdant kompeksinius sandorius. Atostovaujame bei giname savo klientų intelektinę nuosavybę, prekės ženklus ir dizainą.

 

Mūsų ekspertai, profesionaliai suteiks paslaugas asmens duomenų klausimais, pateiks teisinius patarimus dėl susiliejimų ir įsigyjimų informacinių technologijų, telekomunikacijų ir masinių informavimo priemonių sektoriuose bei dėl elektroninės prekybos sąlygų ir techninės įrangos priežiūros ir aptarnavimo sutarčių.

 

Taip pat teikiame teisines paslaugas knygų, vaizdo ir garso įrašų leidybos, renginių organizavimo, reklamos, transliacijų, azartinių lošimų reglamentavimo, sporto santykių, visuomenės informavimo priemonių reglamentavimo, santykių su visuomenės informavimo priemonėmis ir kitose susijusiose srityse.

received_10210242697163380.jpeg

Agnė Vaitkevičiūtė

El. paštas:info@bitalaw.eu
Telefonas:+370 5 2603321
Mobilusis:+37062079591